Tegevused

Meie hooldekodus osutatav teenuste pakett koosneb  järgmistest teenustest:

  • hooldusteenustest,

  • toitlus-ja eluasemeteenustest,

  • päevategevustest.

 

Hooldusteenused

 
Hoolealustel on õigus saada hooldekodu teenuseid vastavalt tervise seisundile ja hooldekodu võimalustele. Saada abi toimingutes, millega ise ei tule toime tervisliku seisundi tõttu, kui see vastab hooldekodu võimalustele.

 

Toitlustus-ja eluasemeteenused


Toitlustamise eest hoolitsevad hooldekodu omad kokad. Menüü on mitmekülgne ja toidud maitsvad. Toitlustamise kellaajad on järgmised;

 Hommikusöök kell 09:00
Lõunasöök kell 13:00
Õhtusöök kell 18.00


Soovi korral serveeritakse ka toidukordade vahelisel ajal kohvi ja teed. Pakume võimalust ka säilitada enda tarbeks ostetud ja tellitud toidukaupu külmkapis.

Majas on oma puhastusteenindus, mis tegeleb nii tubade koristamise kui ka isikliku pesu pesemise ja triikimisega. Soovi korral on hoolealusel võimalik oma kulul tellida endale isiklikke ajalehti ja ajakirju. Tehniliste võimaluste olemasolul on võimalik paigutada oma tuppa telefon ja arvuti.

Päevategevused

Oma päeva on võimalik veeta järgmiselt: võtta vastu külalisi, jalutada siseruumides või hooldekodu hoovis, puhata, magada, lugeda rahulikult meie raamatukogus või oma toas, vaadata telerit, tegeleda hobidega või võtta osa ühisüritustest. Samuti on võimalik laenutada huvitavaid ja meelepäraseid raamatuid Hageri raamatukogust. Soovi korral on võimalik osa võtta ka jumalateenistustest ning sünnipäevade- ja kalendritähtpäevade tähistamistest. Sünnipäeva tähistamisel on võimalik paluda privaatsemat ruumi, kus veeta ühiseid hetki oma lähedastega.

Esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 11:30-12:15 võimlemine
Teisipäeviti külastab meid hingehoidja Lea.

*Hoia silm peal meie tegemistel ka Hageri Hooldekodu Facebooki kontol