Hooldekodusse saabumine

Hooldusele saabumine on vajalik eelnevalt kokkuleppida vastavalt vabade kohtade olemasolule meie hooldusjuhiga. Kiirelt ja ladusalt maja elanikuks saamiseks soovitame järgmist:

  1. Hooldusele võtmiseks vajalike dokumentide vormistamiseks on oluline võtta kaasa: kehtiv isikut tõendav dokument(ID kaart või pass), väljavõte haigusloost ja kehtiv ravimiskeem.

  2. Teavitage eelnevalt hooldusjuhti tel.55 695 618 ja leppige kokku Teie saabumise aeg.

  3. Hooldekodusse saabudes pöörduge valvelauda ja meie abivalmis töötaja teatab hooldusjuhti Teie saabumisest.

  4. Hooldusjuht korraldab hoolduslepingu sõlmimise ja teiste Teie hooldusele võtmiseks vajalike dokumentide vormistamise. Hoolealuse paigutamine toimub lähtudes isiku terviseseisundist, erivajadustest, soost, hooldekodu võimalustest. Hooldekodu võib paigutada hoolealuse ümber, kui muutub isiku terviseseisund, ruumi seisukord või töökorraldus.

  5. Peale dokumentide vormistamist juhatatakse Teid Teie tuppa ning tutvustatakse kodukorda. Hoolealusel on lubatud kasutada isiklikke puhtaid riideid ja kaasatoodud esemeid (raadio, kell jms). Hooldekodul on õigus mitte lubada mööbli ja asjade toomist, kui nad ei sobi ruumi mõõtmetele, otstarbele ja ohutusnõuetele.

 
Hooldusjuht Mariann Saar tel. 55 695 618

 
Külastamine

Ootame Teid oma lähedasi külastama igal päeval soovituslikult kell 09.00 – 20.00.